.gtag('config', 'AW-11412792073') ... ...

Wróć

 

Odkryj Historię Projektu "Piękne i Bestie czyli Kobiecość na Motocyklach"

 

Współpraca, Pasja i Sukcesy

 

Witaj w świecie "Pięknych i Bestii" - mojego autorskiego projektu, który narodził się dzięki współpracy z motocyklistkami z grupy MOTO GIRLS POLAND. Inspiracją do tego projektu były moje własne doświadczenia z motocyklem oraz spotkania z niesamowitymi kobietami, które tak jak ja kochają tę pasje.

 

Początki i Pierwsze Sukcesy Projektu 

 

Projekt szybko zyskał popularność, a pierwsze ujęcia wywołały spore poruszenie. Nasza trzecia sesja fotograficzna okazała się być wyjątkowo emocjonująca, gdyż dołączyła do nas ekipa "Dzień Dobry TVN". To było niezapomniane doświadczenie, które dało mi możliwość dzielenia się moją pasją z szerszą publicznością. Dzięki tej niezwykłej przygodzie miałam okazję pojawić się w "Dzień Dobry TVN", gdzie mogłam opowiedzieć o naszym projekcie i pasji do motocykli kobietom z całej Polski. To było nie tylko pięć minut sławy, ale przede wszystkim szansa na inspirację dla innych kobiet, które marzą o podobnej przygodzie na dwóch kółkach.

 

motocaina.pl

glogow.naszemiasto.pl

dziendobry.tvn

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

tv Master

 

 

 

Wystawa

dnia 08 marca 2024  odbył wernisaż się wstawy  w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie.

 

 

 

Projekt "Piękne i Bestie czyli Kobiecość na Motocyklach" to nie tylko seria pięknych zdjęć, ale również historia współpracy, pasji i sukcesów. Jestem dumna z tego, co udało się osiągnąć przy pierwszym, moim projekcie fotograficznym . dzięki zaangażowaniu i determinacji, a każda sesja to dla mnie była kolejna przygodą i możliwością dzielenia się moją pasją z innymi.

 

 

 

 

 

 

 

Name
Subskrybuj
Subskrybuj
Form sent successfully. Thank you.
Please fill all required fields!